בוגוטה בירה הטובלת בתוכה מסורת לטינית עם תרבות מערבית

בוגוטה היא העיר הפופולרית ביותר במדינה תודות לאופי הייחודי שלה

בוגוטה היא הלב הפועם של קולומביה, עיר בירתה והגדולה שבערי המדינה. בוגוטה היא גם העיר הפופולרית ביותר במדינה, תודות לאופי הייחודי שלה, להיסטוריה העשירה שלה המשלבת השפעות קולוניאליות יחד עם מאפיינים מערביים ותרבות לטינית עכשווית. הקצב בה מהיר והאווירה עליזה – דרום אמריקה במיטבה. בבוגוטה תוכלו ליהנות מאדריכלות מרשימה, אוכל טוב, מוזיאונים כמו מוזיאון הזהב ומוזיאון בוטרו לאמנות או טיול ברובע לה קנדלריה ההיסטורי.
ברובע העתיק בעל הרחובות המרוצפים הצרים שלו, בניינים צבעוניים ומוזיאונים. התרבות כאן משוטטת על בתי קפה הרבים או עבור אפריטיף הערב.
לעומת זאת, אזור רוזה (בדומה לאזור במקסיקו סיטי עם אותו השם) הממקום בחלקה הצפוני של העיר בוגוטה ורבים מבתי המלונות ומסעדות היוקרה נמצאים בו, הוא האזור לפנות אליו כאשר תרצו לבלות באחד ממועדוני הלילה הנהדרים שיש לעיר.
כדי לקבל פרספקטיבה על העיר ועל נופיה כדאי לקחת את הרכבל בראש גבעת מונסראט ולצפות על הנוף הנגלה מהכנסייה שעל הפסגה.

הערים הגדולות – בוגוטה ומדיין

בוגוטה, בירת קולומביה, מצדיקה שהייה של מספר לילות. זוהי עיר קוסמופוליטית וכזו שהושקעו בה משאבים משמעותיים בשנים האחרונות. העיר עברה שיפור משמעותי מבחינת אסתטיקה, אבטחה ותשתיות. בעיר כדאי מאד לבקר בשכונות ההיסטוריות וברובעים שופעי הארכיטקטורה הקולוניאלית, לצד הפארקים רחבי הידיים והרובעים המודרניים הנוצצים. העיר העתיקה של Candelaria, עם רחובותיה הצרים, בתיה הצבעוניים והמוזיאונים שבה, היא יעד חובה לביקור. כדי לקבל פרספקטיבה על העיר ולהתרשם מתהליך ההשתרשות העירונית המרתק שעבר עליה, כדאי לקחת את הרכבל אל ראש גבעת מונסראט וליהנות מהנוף המשתקף מהפסגה.

עיר חשובה לא פחות היא העיר מדיין, או אם תרצו, העיר האופנתית ביותר בקולומביה. העיר השוכנת באזור ירוק נפלא בין הרים רבים, ומסביבה חוות המהוות חלק בלתי נפרד מהעיר. אירוע חשוב ומומלץ בעיר הוא פסטיבל הפרחים הנחגג בתחילת חודש אוגוסט. מהעיר ניתן לצאת לטיולים, אחד מהם הוא לעיירה הציורית "גואטפה", שם נמצא אגם מלאכותי מרשים שהוצף למטרת בניית סכר הידרו-אלקטרי חדיש.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם