איזה סוג של חוויה את/ה מחפש/ת ?

מירח דבש רומנטי, הרפתקאות יוצאות דופן לטיולים שכל בן משפחה יאהב, אנחנו פה כדי לעזור לכם לתכנן את כל זה בצורה הכי איכותית שיש.

צרו חוויה
מסע החיים הוביל אותנו לשמחתנו לעסוק באהבה הגדולה שלנו – טיולים בעולם. שנים של ניסיון בעולם הטיולים הגיאוגרפיים גרמו לנו להבין שטיול הוא לא רק איפה, אלא גם איך ומי. טיול הוא הפרטים הקטנים, המפגשים, הניחוחות, הטעמים,הסיפורים, ההפתעות, החוויות הלא צפויות שמחסירות פעימה מליבנו. גישתנו ונסיוננו הרב הם נקודת המוצא לחוויית החיים הבאה שלכם. נשמח להעניק לכם מהתשוקה והידע שלנו, בטיפול אישי מאד, ומקצועי. תנו לנו להכיר אתכם, ואנו כבר נדע "לדייק" עבורכם בחיוך רחב את הטיול שאתם יותר ממחפשים. נפתיע אתכם, נטריף את חושיכם, נצייד באהבה, ובאננס אדום אחד שיגרום לכם להבין מה זה לטייל אחרת.

מי מטייל?

בין אם חוויה זוגית הרפתקנית או רומנטית, בין אם טיול גיבוש חברים אתגרי ובין אם טיול משפחתי, אנו נדע להפיק עבורכם את החוויה האולטימטיבית.

איזו חוויה?

כולנו מחפשים חוויה ייחודית ואחרת בטיול או בחופשה, אם זה להגיע לפסגות מתנשאות, לטייל לאורך חופים לבנים, ללון מתחת לכוכבים, לחקור את הטבע הפראי והתרבויות השונות הכי מקרוב שאפשר (ועוד ועוד)...
אנו נוכל לסייע לכם למצוא את החוויה המושלמת עבורכם.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם