איחוד האימירויות

איחוד האמירויות הערביות הוא מקום של שפע בלתי מתנצל, והוא יקסים אתכם עם מבנים זוהרים, מים שטופי שמש ודיונות חול שובות לב. הוסיפו לכל זה את הערבוב הייחודי של מסורת עם מגוון תרבותי – ותיוותרו לכודים בקסמיו.

צרו חוויה

עם גורדי השחקים הגבוהים ביותר, בתי המלון היוקרתיים ביותר, ובאופן כללי כל הדברים הטובים ביותר – איחוד האמירויות הוא מקום של פאר. באוסף הנוצץ של שבע האמירויות הכוללות את דובאי, אבו דאבי, שרג׳ה ועוד, לא תוכלו שלא להרגיש את אווירת ״הכל אפשרי״ גוברת עליכם. עם יוקרה בממדים הגדולים ביותר, אותה משלים באופן מושלם ערבוב המסורת עם מגוון תרבותי, בחופשה יוקרתית באיחוד האמירויות לא יחסר לכם כלום ושום דבר.

  • brazil-goals brazil-goals יעדים
  • brazil-goals brazil-goals חוויות
  • brazil-goals brazil-goals לנוסע העצמאי

מפת איחוד האימירויות

מידע חשוב

  • כ- 10 מיליון אוכלוסייה
  • אבו דאבי בירה
  • ערבית שפה
  • דירהם (AED) מטבע
  • 1- הבדלי שעות
  • יש צורך ויזה
  • 971+ קידומת בינלאומית

טיול פרטי לנוסע העצמאי לדובאי ואבו דאבי – כמו שאתם רוצים

טיול לדובאי ואבו דאבי שבאיחוד האימירויות שבמפרץ הפרסי ייקח אתכם לממלכה ייחודית ומרתקת, המשלבת אלמנטים מנוגדים, החל מהזוהר והשפע של הערים ועד למדבר הפתוח לרווחה והאינסופי.
בכדי ליהנות מכל השפע שיש למדינה זו להעניק, ולזכות בטיול עצמאי לאיחוד האימרויות המותאם במדויק עבורכם, כדאי שתסתייעו בשירותיה המקצועיים של חברת Red Pineapple, המתמחה בתכנון וארגון טיולים פרטיים ואיכותיים למגוון יעדים ברחבי הגלובוס.

 

מתמחים בתכנון וארגון טיולים פרטיים לנוסע העצמאי

חברתנו מתמחה בארגון ותכנון טיולים פרטיים ביעדים שונים ברחבי העולם, לרבות איחוד האימירויות. השירות שלנו מבוסס על היכרות אישית עם המדינה על יעדיה השונים ותכנון מסלול אישי לכל לקוח על כל פרטיו לרבות טיסות, בתי מלון, סיורים מודרכים, השכרת רכב, מסעדות וכניסה לאתרים. כל זאת עם מסלול מתוכנן בקפידה שמותאם במיוחד עבורכם, לקצב ולאופי הטיול שמתאים לכם, המשלב יעדים מוכרים לצד יעדים ייחודיים. ההתאמה של הטיול נוצרת על ידי היכרות עמכם, הבנת הצרכים והרצונות שלכם, שאלת שאלות נכונות וכעוד. בנוסף, יש לנו את היכולת להציג רמה גבוהה של גמישות בתכנון טיול לאימרויות עם כל רמת מעורבות מבוקשת מצדכם. ואנו נמשיך ונלווה אתכם במהלך הטיול עצמו ואחריו בכל בקשה וצורך.

 

לטייל באיחוד האימרויות – דובאי, אבו דאבי ושרג׳ה

טיול עצמאי לאיחוד האימירויות ייקח אתכם למדינה הממוקמת באופן נפלא רק שלוש וחצי שעות מישראל, והיא תתגלה כיעד הבילוי המושלם עם שפע של חוויות המוצעות למטיילים, ללא קשר למשך שהותכם. דובאי ממשיכה להתפתח בקצב לא יאומן וכיום תמצאו בה את הבניין הגבוה בעולם, מרכזי קניות עצומים בגודלם, מזרקת המים המפוארת ביותר שרוקדת בזמן השמעה של מוסיקה אייקונית, ואפילו מדרון סקי (עם שלג אמיתי), והכל בתוך מספר מועט מאות מטרים אחד מהשני. ישנן פעילויות וחוויות שמתאימות לכולם! אבו דאבי, עיר הבירה המרכיבה 70% מאיחוד האימירויות, מתנהלת בקצב חיים קצת יותר רגוע. היא משווקת כמוקד תרבותי, והיא פתחה לאחרונה את הלובר של אבו דאבי באי סאדיאט ונמצאת בתהליכים מתקדמים לפתיחת מוזיאון גוגנהיים. מחוץ לערים שוכן מדבר ליווה המופלא שמבקרים יכולים לגלות בו מקומות מושלמים לצפייה בכוכבים. כאן, בניגוד מוחלט לערים ולתושביהן המגוונים, תיתקלו בבדואים ובגמלים האמינים שלהם, ובקילומטרים של דיונות חול מתגלגלות שבהם תוכלו להנות מטיולי באגי מסעירים.

 

תכנון טיול עצמאי לאיחוד האימרויות

לתכנון טיול עצמאי לאיחוד האימרויות עם התאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם Red Pineapple בטלפון 073-3744711 או במייל info@redpineapple-trips.com.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם