שמורת טרנגירי טיול ספארי עצמאי בשמורת טרנגירי

שמורת טרנגירי היא השלישית בגודלה בטנזניה

שטחי מרעה נרחבים, סוואנות עד קצה האופק ואינסוף אפשרויות לטיולים וסיורים. שמורת טרנגירי היא השלישית בגודלה בטנזניה אחרי שמורת הסרנגטי ויעד פופולרי במיוחד עבור מטיילים המחפשים חוויה עשירה של טבע פתוח ובעלי חיים בסביבתם הטבעית. כאן תוכלו ליהנות מטיול ספארי של מספר ימים, לצפות במאות מיני בעלי הכנף המקננים במקום ולחזות בנדידה מעוררת ההתפעלות של עדרי הפילים העצומים ברחבי הסוואנה.

ביקור שבטים

בטנזניה מתקיימים זה לצד זה יותר מ-120 שבטים הדוברים ביניהם למעלה ממאה שפות שונות. בביקור בצפון טנזניה מומלץ מאוד לחוות מקרוב את חיי השבטים – שבט המסאי המפורסם עם בגדיהם הצבעוניים מזמינים לרקוד איתם את ריקוד הקפיצות המסורתי בכפר אותנטיים, שבט העיראקווה ואמנות הכנת השמלות של נשות העיראקווה מעורות עזים כאשר עבודת קישוט השמלה יכולה לקחת יותר משלושה חודשים. שבט ההדזה עדיין חי כאילו המהפיכה החקלאית לא התרחשה מעולם והם יוצאים מדי יום לציד מסורתי של פסיונים וחיות בר.

קייקים באגם דלוטי

אגם דלוטי הוא הזדמנות מצויינת לפעילות מים שמתאימה לכל המשפחה. תוכלו לשוט בשלווה בקייאקים בתוך מימי האגם הירקרקים המצויים בתוך מכתש ומוקפים צמחיה ירוקה ועבותה ואפילו לקיים תצפית מתוך האגם על לטאות הכוח הענקיות המתהלכות להן באין מפריע על חופיו.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם