קרטחנה והאזור הקריבי בתים קולוניאליים וארכיטקטורה מודרנית הנושקים אל החוף הקריבי

קרטחנה ידועה באווירה יוקרתית ובחיי הלילה הסוערים שלה

קרטחנה, השוכנת לחופי הים הקריבי היא עיר מתויירת ואהובה במיוחד על מטיילים. יש בה מגוון של חופים קריביים והיא ידועה באווירה יוקרתית ובחיי הלילה הסוערים שלה. את החלקים המתוירים העיקריים של העיר ניתן לחלק לשניים – העיר העתיקה המוקפת חומה ובה מועדונים ומקומות בילוי רבים ואזור החוף המתאפיין באדריכלות מודרנית, בניינים גבוהים ומרשימים יחד עם אזור עתיק יותר מרובה סמטאות קטנות ומבנים קולוניאליים ססגוניים. ההנאה מובטחת.

קרטחנה, סנטה מרתה ופארק טיירונה

בקרטחנה אין צורך במפה או בשעון, כל רחוב ציורי וכל סיבוב בכביש מגלה עוד רחוב מרוצף ובתים צבעוניים ופרחוניים. העיר העתיקה של קרטחנה היא מהאטרקטיביות ביותר שבעריה הקולוניאליות של אמריקה הלטינית, לצד אנטיגואה בגואטמלה וקוסקו בפרו. בעיר העתיקה ממוקמים מלונות הבוטיק של העיר. בין אם אתם בוחרים לחקור את קרטחנה ברגל, על גבי סוס ועגלה, או בצ'יבה צבעונית (אוטובוס מסורתי), יש שפע של אתרים שכדאי לראות, או סתם להתענג על האווירה ברחובות, בבתי הקפה ובברים. העיר העתיקה היא ליבה של העיר כולה והיא מחולקת לחלקים פנימיים וחיצוניים. הפנינים האמיתיות של האדריכלות הקולוניאלית נמצאות עמוק בתוך העיר העתיקה, שם תפגשו כנסיות, מנזרים, כיכרות וארמונות מעבר לכל פינה. בעיר העתיקה של קרטחנה צולם רובו של הסרט "אהבה בימי כולרה", עיבוד קולנועי ליצירת המופת הספרותית של הסופר זוכה פרס הנובל הקולומביאני גבריאל גרסיה מרקס. כעדות לקסמה הכובש של העיר,בחר במאי הסרט מייק ניואל לקנות בית בקרטחנה.

יעד נוסף שכדאי לבקר בו הוא מבצר סן פליפה, הממוקם בקצה העיר העתיקה וצופה אל הים. מקרטחנה, היושבת בצד הקאריבי של המדינה, מומלץ להמשיך צפונה לעיר המקסימה ושופעת החופים היפים סנטה מרתה, ומשם להגיע אל שמורת החופים המדהימה ביופייה – פארק טיירונה, שם ניתן לרבוץ על חופי גן עדן או לצאת לטיולים רגליים בתוך הג'ונגלים המשתפלים אל החוף.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם