קייפטאון והסביבה טיול לנוסע העצמאי לקייפטאון

הפנינה הדרום אפריקאית, עיר הנחשבת לאחת היפות בעולם ומאגדת בתוכה ארכיטקטורה מרשימה, היסטוריה מרתקת, חופים פסטורליים וטבע מרהיב. אי אפשר לבקר בקייפטאון מבלי לבקר ב"הר השולחן" המפורסם שפסגתו שטוחה ומציע מגוון אפשרויות טיול וטיפוס ובאטרקציות נוספות בעיר כמו כיכר גרינמרקט העתיקה והשוק התוסס שבה, טירת התקווה הטובה והאי רובין איילנד, בו נכלא נלסון מנדלה. גם מחוץ לעיר לא חסרות הרפתקאות. תוכלו לבקר בשמורת כף התקווה הטובה המספקת תצפית מרהיבה על האזור ובעיירת הנופש הרמאנוס בה ניתן לצפות בלווייתנים.

נתיב הגנים: אחת הדרכים היפות בעולם

המסלול המרהיב הנקרא "דרך הגנים" מתחיל ברצועה על חופו של האוקיינוס ההודי ועובר דרך לגונות יפייפיות, שמורות טבע עוצרות נשימה, יערות רחבים ונהרות שוצפים. זהו אחד המסלולים הפופולריים ביותר בדרום אפריקה והוא משתרע מחופי סטיל ביי ועד ל לפלטנברג ביי שבמזרח, לכל אורך החוף ומעט פנימה, לתוך היבשת. רצועת החוף נתחמת מצפון על ידי רכסי ההרים אוטניקואה וציציקאמה, המציעים תפאורה דרמטית ומרשימה למסע בנתיב הגנים.

שמורת הפילים אדו

בשמורת אדו תוכלו להתחקות אחרי חייהם של הענקים האציליים של אפריקה – הפילים. במרחק כשעה נסיעה מהעיר פורט אליזבת נמצאת השמורה בה חיים כ-550 פילים, לצד בעלי חיים אחרים. מדובר במפגש אינטימי עם בעלי החיים הנהדרים הללו ובהזדמנות להציץ אל אורח חייהם בלהקות, לצפות בהם משתעשעים במים, אוכלים ומתנהלים להם לאיטם. מאפיין ייחודי של השמורה הוא שיש בה גם חלק ימי, בו תוכלו לראות לוויתנים, כרישים, פינגווינים ועופות ימיים המכונים סולות.

נסיעה יוקרתית ברכבות נופיות

דרום אפריקה מציעה חוויה חד פעמית של נסיעה ברכבת במסלולים מהיפים ביותר בעולם. הרכבת הכחולה היא המפורסמת מביניהן והיא נוסעת מפרטוריה עד לקייפטאון במשך 27 שעות. את הנסיעה תעבירו בהשתוממות למול הנופים המרהיבים הנשקפים מחלונות הרכבת או ברגיעה מוחלטת, הודות לתנאים היוקרתיים והמפנקים שמציעה הרכבת וכוללים ריהוט מהודר, שירותים ומקלחות ברמה גבוהה, מזגן, טלוויזיה ואפילו ארוחות גורמה, הכל באדיבות הצוות המיומן שיבטיח כי את חוויית הרכבת הזו לא תשכחו.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם