פוקון ואזור האגמים טיול לנוסע העצמאי בפוקון ואזור האגמים

אזור האגמים של צ'ילה נמצא בין נהר ביו-ביו שבצפון לבין פוארטו מונט שבדרום ומציעה חוויה גיאוגרפית מרהיבה – הרי געש, אגמים בכל הגדלים, יערות ירוקים ומפרצים עמוקים. אל האזור מגיעים מכיוון העיירה Temuco, בה מתגוררים בני שבט המפוצ'ה ומוכרים את מרכולתם בשוק המקומי. ניתן לטייל באזור בשמורות הטבע, ביניהן שמורת הנהר ביו-ביו המתוירת ושמורת טולהוקה המבודדת יותר ובה מעיינות חמים ובעיירה השלווה פוקון, השוכנת למרגלות הר הגעש ויאריקה ולחופיו של אגם בעל אותו השם.

טיפוס על הויאריקה

פוקון היא עיירה מקסימה וציורית אשר עושרה מצוי בטבע הסובב אותה. היא שוכנת לגדותיו של אגם הויאריקה וסמוכה לשמורת הר הגעש ויאריקה. האזור מציע מגוון של מטיולים רגליים בשמורות הטבע, אך מומלץ שלא לוותר על טיפוס אל הר הגעש הויאריקה, גם אם אינכם נמנים על חוד החנית של מיטיבי הלכת. מדובר בטיפוס מאתגר ברמת קושי בינונית, אך אם כושרכם הגופני מאפשר, אנו ממליצים שלא לפספס. ההעפלה אל פסגת הר הגעש, כמו גם הנופים הנשקפים ממנו הם חוויה של פעם בחיים וכך גם הירידה מההר בסגנון אינדיאני מיוחד.

פורטו וארס
העיירה פורטו וראס שהוקמה למרגלות הר הגעש אוסורנו, ונמצאת לחופיו המערביים של האגם הענק יינקיווה (Llanquihue), מרובה בבתים שהוקמו על ידי המהגרים שהגיעו מהאזורים הקתוליים של גרמניה ב-1912. תוכלו לשוטט בעיירה, לסעוד ממאכלי הים המשובחים ולקפוץ לביקור בעיירה הציורית פרוטיאר (Frutillar), ובמוזיאון הקיטור שלידה. במקום שחזור אמין להפליא של הבתים הגרמניים וכליהם החקלאיים.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם