מכתש נגורונגורו טיול ספארי עצמאי באחד מפלאי העולם

מכתש נגורונגו הוא פלא ויזואלי, גיאוגרפי וביולוגי. המכתש הענקי ששטחו 304 קמ"ר הוא תוצר של קריסת הר געש  לתוך עצמו והוא ביתם של כ-25 אלף בעלי חיים מסוגים שונים המייצרים מעין מיקרוקוסמוס של החי והצומח של מזרח אפריקה – ביצות ונחלים, אגמי סודה, יערות גשם וסוואנות רחבות ידיים בהן חיים קרנפים, פילים, זברות, צבאים ופלמינגו צבעוניים וגם טורפים כמו אריות וצבועים מנומרים, המתקבצים כולם סביב הלגונות הטבעיות שבמקום.

שמורת ארושה ומכתש נגורונגורו: מפגש אינטימי עם אריות

שטחו של הפארק הלאומי ארושה אינו גדול, אך שטחו אינו מעיד כלל וכלל על המגוון העצום של הנופים ובעלי החיים הנמצאים בשטחו. הפארק שוכן למרגלותיו של הר מרו, מוקף בחוות לגידולי חיטה וקפה ובתוכו מכתש נגורדוטו המרשים. תוכלו למצוא בשטח הפארק גם בעלי חיים רבים כמו פילים, היפופוטמים, זברות, ג'ירפות ומיני קופים ובבונים.
מכתש נגורונגו הוא תוצר של קריסת הר געש והוא אחת הקלדרות הגדולות בעולם. המגוון האדיר של בעלי חיים המתגוררים בשטחו הסגור הפך את המכתש לאחד היעדים הפופולריים באפריקה. המכתש נמצא בתוך שמורת טבע בעלת אותו שם, בה תוכלו להתרשם ממגוון הנופים הנמצאים כולם במקום אחד – אגמי סודה, הרי געש כבויים ומכתשים, נקיקים עמוקים בסלע וגם כמובן בעלי חיים כמו קרנפים, אריות, פילים ועוד. המכתש הוא מקום ייחודי בו מתכנסות תופעות טבע רבות ומרשימות ושלל בעלי חיים משלימים את החוויה.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם