טיול לנוסע העצמאי ליוון טיול פרטי ליוון

ביקור בערים עתיקות, הים האגאי הנוצץ והיסטוריה שאין כמותה, יוון היא ארץ של אגדות, יצורים מיתולוגיים ואלים ואלות המשלבת חיי הווה שוקקים, תושביה מלאים בתאווה לחיים ומפיקים את המירב מהמקום היפה והמדהים הזה. סיור דרך שורשיה העתיקים של המדינה הוא גולת הכותרת בכל טיול. כמעט לכל עיר, עיירה וכפר יש קשר לעבר, ואוסף האתרים ההיסטורי של המדינה נמשך במעל לארבע אלפים. יוון מצאה עצמה תחת שלטון של כמה אימפריות, שכולם הותירו את חותמם. המדינה היא מרקם עשיר של מקדשים קדומים, מבצרים ונציאנים ומנזרים ביזנטיים עם שפע פלאים אחרים שתופרים בין לבין.
יוון מחולקת לשלושה אזורים גיאוגרפיים עיקריים: היבשת, חצי האי פלופונס ו -6,000 האיים היפים של המדינה. לכל אחד זהות מובחנת משלו ומציע משהו ייחודי.
ביוון תוכלו למצוא את הכל: לחקור את האקרופוליס האדיר באתונה, גלו ארמונות הומריים, אמפיתאטרות יווניות וערים ביזנטיות הרוסות בפלופונס, להנות מאווירה רומנטית בסנטוריני או באחת מהמסיבות במיקונוס הזוהרת.
עם 17 אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו, יש ליוון כל זכות להיות גאה במורשתה.
אוהבי הטבע לא יישארו מאוכזבים: יוון היא אחת המדינות ההרריות ביותר באירופה והיערות והנהרות השופעים של אפירוס, תסליה ותראקיה שווים בדיקה.
מבט אחד במפה ותראו שיוון היא מדינה המשתוקקת לטבול את בהונותיה באוקיאנוס. עם 16,000 ק"מ של קו חוף ואוסף עצום של איים הפזורים בים האגאי והאיוני, היא מפורסמת בכל רחבי העולם בזכות החופים הבתוליים שלה. תנו לעצמכם להרגיש את החול הלבן והמים הנוצצים, גלו מפרצונים שקטים ונמלים שוקקים לאורך הדרך.

 

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם