טורטוגרו והחוף הקריבי הפארק הלאומי טורטוגרו והחוף הקריבי

הכפר טורטוגרו נמצא בחוף הקאריבי הצפון-מזרחי והוא מוקף באזור נמוך המכוסה ביערות גשם ונקרא "מישור טורטוגרו". הכפר ממוקם על רצועת יבשה צרה בין הנהר לבין הים הקריבי. הכפר קטן ומבודד יחסית ואוכלוסייתו עוסקת בעיקר בתיירות. חוף טורטוגרו הסמוך לכפר הוא למעשה שמורת טבע ואתר הקינון וההטלה הגדול ביותר במערב של צבי ים ירוקים, הנמצאים בסכנת הכחדה, כאשר בשעות הערב ניתן להגיע למקום ולצפות מקרוב בצבות הים מטילות את ביציהן על החוף.

משפחות בקוסטה ריקה
קוסטה ריקה אינה יעד לתרמילאים בלבד, בעיקר מאז החלו המשפחות לגלות את המדינה והפכו אותה ליעד פופולרי במיוחד עברו משפחות שמאסו ביעדים המוכרים ומחפשות חופשה בסגנון אחר, המציע חיבור לטבע האותנטי וחוויה משפחתית איכותית במיוחד. קוסטה ריקה היא יעד מושלם לטיולי משפחות ויש בה מגוון יעדים שיתאימו למבוגרים אך גם לילדים ולבני נוער – שמורות הטבע של קוסטה ריקה יאפשרו לכם לפגוש את עולם החי העשיר והמגוון של המדינה מקרוב, טיולים אל הרי געש ופעילות כמו אומגה והליכה על גשרים תלויים בלב הג'ונגל יכניסו מעט הרפתקה לטיול שלכם וחופי הים השלווים יזמנו שפע אפשרויות למנוחה והתרגעות. בקוסטה ריקה תוכלו למצוא אפשרויות לינה בתנאים יוקרתיים ונוחים, כמו גם סביבה נקיה, בטוחה ומזמינה לכל המשפחה.

הפארק הלאומי טורטוגרו והחוף הקריבי
למבקרים בפארק הלאומי טורטוגרו ששוכן על חופו של האוקיינוס מצפה חוויה מיוחדת במינה – חוף טורטוגרו הוא שמורת טבע בה נמצא אתר הקינון וההטלה הגדול ביותר במערב של צבי ים ירוקים ענקיים, הנמצאים בסכנת הכחדה. בשעות הערב תוכלו להגיע למקום ולצפות מקרוב בצבות הים מטילות את ביציהן על החוף. מעבר לאוכלוסייה הענקית של צבי הים החיה במקום ומגיעה לכ-40 אלף צבים, תוכלו למצוא בשמורה גם שלל בעלי חיים אחרים – ציפורים, קופים, זוחלים וגם צמחייה עשירה וירוקה. הפארק הלאומי מציע מגוון אפשרויות לטיולים רגליים על מנת שתוכלו לחקור לעומק את החי והצומח שבמקום. דרומה משם תוכלו לבקר בעיירה קאוויטה, שם שולטת האווירה הקאריבית ובו נמצא פארק לאומי ובעיירה הציורית פוארטו ויאחו, בה תוכלו ליהנות מהחופים, מהלגונות הרחבות ומהאוכלוסיה המקומית התוססת בעלת השורשים הג’מייקנים.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם