המדבר הנמיבי טיול הרפתקאות במדבר הנמיבי

החלקים המפורסמים של המדבר הנמיבי כוללים את מדבר המלח והחרסית

נמיב הוא המדבר העתיק בעולם וגילו מוערך בכ-80 מיליון שנה. הוא משתרע לכל ארכה של נמיביה ורובו מוגדר כפארק לאומי. החלקים המפורסמים של המדבר כוללים את מדבר המלח והחרסית סוסוסוולי ובו "הדיונה המשוגעת", שהיא הדיונה הגדולה ביותר במדבר ולמרגלותיה "העמק המת" המוכר בכל העולם בשל תוואי השטח שלו, המורכבים ממישור שטוח וסחוף חולות אדומים וגזעי עצים מתים, המהווים נקודת עלייה לרגל לצלמים חובבים ומקצועיים.

לחצות את מדבר נמיב

מסע במדבר נמיב הוא הרבה מעבר לטיול בתוך מדבר, מדובר בחוויה הלקוחה מעולמות אחרים, דמיוניים. המדבר העתיק בן עשרות מיליוני השנים שנראה כאילו קפא על מקומו, הדיונות האדומות שכמו נלקחו מכוכב אחר, סלעים משוננים חורצים חריצים בנוף החולי,  תוואי שטח בראשיתי וחשוף אשר פה ושם צומחת בו צמחייה עתיקה, זריחות ושקיעות מרהיבות. המסע בג'יפ לאורך מדבר נמיב יבטיח לכם חוויה עוצרת נשימה ומפגש מרתק עם בעלי חיים – פילים, קרנפים וציפורים. טיול במדבר נמיב הוא הפסקה מן המציאות לטובת ביקור בתוך ציור סוריאליסטי.

דיונות החול של סוסוסוולי

האזור האייקוני ביותר בנמיביה הוא סוסוסוולי. כאן, דיונות חול מפלצתיות מגיעות לגובה של גורדי שחקים. צלמים והרפתקנים נמשכים לטיפוס או לצילום של הדיונות האלה, המתנשאות לגובה 300 מטרים. כאשר אנשים חושבים על נמיביה, סוסוסוולי הוא המקום הראשון שהם מדמיינים. דיונות חול כתומות ענקיות וגבוהות כמו גורדי שחקים שולטות בנוף, ומספקות את הרקע המושלם לצילום מרהיב. ישנן הרבה אטרקציות בסוסוסוולי, ובעלי החיים הקיימים כאן, בשילוב עם הנוף הייחודי, הופכים את היעד הזה לאחד היעדים הפופולריים ביותר במדינה. זהו חלק דרמטי להפליא של אפריקה. סוסוסוולי מציעה סיורי ספארי בנהיגה ביום ובלילה כמו גם הליכה רגלית. בנוסף, קיימות מספר פעילויות אחרות המוצעות באזור, כגון טיסה בכדור פורח, רכיבה על סוסים וטיולי טרקטורונים.

 

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם