האי נקסוס טיול פרטי לאי נקסוס

שער השיש המפורסם של פורטרה, הוא רק אינדיקציה קטנה למה שעומד לפניכם. בהיותו האי הגדול ביותר באיזור האיים הקיקליאדיים, נקסוס עמוס בפלאי טבע המתגאים בנופי ים עוצרי נשימה, כפרים הררים ציוריים ועמקים שופעים בהם טבול היופי הכפרי בנוף המרהיב ביותר.
נקסוס, מהווה שילוב של פאר טבעי והיסטורי, מבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת. האי משופע במונומנטים ואתרים עתיקים, מפסלי קורוס ועד המקדשים והשרידים הארכיאולוגיים של התקופה המיקנאית ועד למוזיאונים המיוחדים של האי, נקסוס משקף את ההילה המרשימה של עברו המפואר. מנזרים הבנויים מארכיטקטורה יוצאת דופן והטירה הוונציאנית המעטרת את העיר נקסוס הם נקודות היסטוריות ומיוחדות באי.
מסלולי האי האינסופיים יובילו את הדרך למטיילים נלהבים על אופנועי הרים, והפסגות הגבוהות של הר זאס מתהדרות במסלולי טרקים של יופי מדהים. צללו למים הצלולים של חופי הים החולייםשל האי, גלשו מעל הגלים או צללו לאורך קרקעית הים המסתורית.
בנוסף, נקסוס מגדיר מחדש את איכות האוכל בטעמים המסורתיים המדהימים הכוללים רכיבים טריים ומקומיים. המוצרים מעובדים באופן אורגני ומבושלים בטכניקה מסורתית על ידי שפים ידועים. אין פלא שהאי נקסוס עולה למרכז הבמה בתוך סצנת האוכל הקיקלאדית ההומה והופכת את הנסיעה השלווה הזו בים האגאי לחווית חך שלא תישכח. 

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם