ביצות הפנטנאל גן עדן לחובבי הטבע

אזור הביצות הגדול בעולם

ביצות הפנטנאל שבמערב ברזיל הוא אזור הביצות הגדול בעולם, המאכלס מינים שונים של דגי פיראנה, תנינים, נחשי אנקונדה, יגוארים, ציפורים נדירות ושלל בעלי חיים שיבטיחו למבקרים הרפתקה מסעירה ובלי נשכחת. האזור שופע יערות טרופיים וצמחיה סבוכה ומציע חווית ספארי מסוג אחר. מישורי הפנטנאל מרשימים במיוחד עבור צפרים אשר ימצאו מעל 650 מינים של סוגי ציפורים. הזמן האהוב עלינו ביותר לחקור את האזור היפה הזה, הוא כאשר אנו נמצאים בסירה קטנה בזמן השקיעה, כאשר אור כתום שרוף של הערב משתרע על פני המים המתנפצים.
העיר קואיבה, בירת המדינה מאטו גרוסו ואחת הערים החמות ביותר בברזיל, היא נקודת היציאה עבור רבים שיוצאים לסיורים בפנטאנל. ניתן לצאת לטיולים רגליים באזור, לטיולי רכיבה על סוסים ולטיולי שייט שיפגישו אתכם מקרוב עם העושר הטבעי של האזור.

חוויית טבע באמזונס ובפנטנאל – בטיול עצמאי לברזיל 

ברזיל השוכנת ברובה בשטח טרופי היא גן עדן עלי אדמות לאוהבי טבע. יערות הגשם האינסופיים של האמזונס שהם חלק נרחב משטחה העצום של המדינה מאפשרים טיולים מרתקים ביותר לחובבי הטבע. כיום ניתן למצוא לודג'ים ברמה גבוהה מאד בתוך מעבי הג'ונגל, כמו גם הפלגות מפנקות שייקחו אתכם לאורך יובלי נהר האמזונס ולעומק יערות הגשם, לצפות ולחוות הכי קרוב שאפשר את הטבע המבודד. מדינת האמזונס בברזיל גובלת עם מדינת מאטו גרוסו מדרום, שם נמצא אזור ביצות הפנטנאל. באזור מתקיים מגוון בעלי החיים הגדול ביותר באמריקה הלטינית, יחד עם שפע של צמחיה עשירה. יחד עם שקיעות מהיפות בעולם, אזור הפנטנאל הוא תחנת חובה לאוהבי בעלי החיים ולמחפשים חוויית טבע עוצמתית במיוחד.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם