אמזונס שייט הרפתקאות פרטי באמזונס

יערות האמזונס של אקוודור מציעים מגוון מרתק של בעלי חיים, צמחיה ושבטים מבודדים החיים בבידוד במעבה הג'ונגל. אל האמזונס האקוודוריאני מגיעים מהעיירה קוקה, הנמצאת על הגבול עם קולומביה וממנה יוצאים לשייט על אחד מיובלי האמזונס הנקרא ריו-נאפו.

הנהר מוקף ביער עבות והשטים בו יכולים לחוש לרגע חלק מהג'ונגל בתוך קולות הציפורים והקופים הנשמעים מכל עבר, מתחת לעצים רמי הצמרת ושרכי הצמחייה הסבוכים.

באזור נמצאת שמורת הטבע יארינה ובה מרכז לטיפול בחיות בר שנפגעו מציד לא חוקי.

חוויית אמזונס

הג'ונגלים של האמזונס משתרעים על פני שטח עצום ועוברים במדינות רבות באמריקה הדרומית – ברזיל, פרו, בוליביה, ונצואלה, קולומביה ואקוודור.

בצפון מזרחה של אקוודור, באזור אגן קוקה, משתרע ג'ונגל פראי סבוך וצפוף בכל גווני הירוק האפשריים.

הג'ונגל הוא חלק מיער האמזונס האינסופי ונחשב לאחד המקומות היפים ביותר בעולם ולנקודה המרשימה ביותר לביקור באמזונס.

במקום עדיין מתקיימת האשליה שהטבע ינצח את הקדמה ואכן, מדובר בחוויית טבע עצומה המאפשרת לשקוע אל תוך עומק הירוק והשלווה.

ניתן להגיע ללודג'ים נהדרים ומהם לצאת לסיורים מודרכים במעבי האמזונס, לתור אחר בעלי חיים אקזוטיים, לשוט על יובלי האמזונס ואפילו לחוות דייג פיראנות.

באזור עשרות אלפי מינים של צמחים, חיות בר מרתקות, מנחשי אנקונדה דרך קופים צווחניים ועד לקפיברה, המכרסם הגדול בעולם. בין כל אלה, ניתן למצוא גם כפרים קטנים בהם חיים שבטים מבודדים, המקיימים עדיין אורח חיים אותנטי ומסורות עתיקות.

נאפו לודג'

אם אתם מדמיינים לכם יקיצה טבעית בחדר מפנק עם שחר, וכאשר אתם יוצאים למרפסת ומביטים למטה, אתם רואים את אחד מיובליו של נהר האמזונס ובתוכו טובלת משפחת טפירים קטנה ואז אתם מסתכלים לשמים ורואים תוכים מסוג ארה בתעופת הבוקר שלהם, וכאשר אתם מביטים על העץ הקרוב, מתנדנדים שם על הענפים קופי סנאי שמנשנשים מעט מפירות העונה..

ואז אתם נותנים מבט כללי ורואים את העוצמה של הבית האקולוגי הגדול בעולם שהוא היער והנהר הגדול בעולם והבנתם שהגעתם למקום הנכון.

נאפו לודג' הוא מתחם מפנק ביותר אשר נמצא בלב שמורת הטבע יאסוני שביער האמזונס ומיועד לאנשים שרוצים לחוות את הפלא האקולוגי שנקרא האמזונס בצורה היעילה וברמה הטובה ביותר.

הלודג' מציע טיולים ביער עם מדריכים שגדלו בין הסבכים וחיים את היער כחלק ממנו, ואלו יתנו לכם את הזכות לראות שלל ציפורים מרהיבות, זוחלים , פורקי רגליים שיתכן שלא ראו לפניכם ומיני יונקים ייחודיים כמו טפירים וקפיברות.

לאחר הטיולים המעייפים, נאפו לודג' מציע מעטפת מפנקת בין לבין, בה אתם יכולים להנות מארוחות מידיים של שפים מקומיים, להכיר אנשים מכל העולם, לחקור בעצמכם את הסביבה ואפילו סתם לשבת בשקט מול היער ולקרוא ספר טוב.

תוכלו ללכת לישון בחדר מפנק ולקום אל מול נוף מרהיב שייתן לכם חשק רק להתחיל את היום ולטעום כמה שיותר מאחד המקומות המעניינים והמלאים בעולם.

סאצ'ה לודג'

גשר באורך של כמעט 300 מטר אשר נמצא כ 36 מטר מעל פסגות העצים ונותן מבט מלמעלה על המתרחש בעולמם של המטפסים ובעלי הכנף, הוא בהחלט אחד מהאטרקציות המרהיבות ביותר שתמצאו בסאצ'ה לודג' אבל זו ממש לא האטרקציה היחידה.

סאצ'ה לודג' הוא לודג' אקולוגי מהרמות הגבוהות ביותר הנמצא בשמורת הטבע "קואיבנו" אשר מציע חוויות רבות וייחודיות כגון הגשר המרהיב, בניין תצפית אקולוגי ואף בריכה מגודרת בתוך מימיו של אחד ממקורות החיים החשובים והעוצמתיים ביותר בעולם.

סאצ'ה לודג' הוא השילוב הנכון בין טבע ויוקרה בכך שהוא נותן את האפשרות לחוות את האמזונס על בוריו ולצפות בחי ובצומח בשלל דרכים מגוונות – אם בשיט בפלגים הקטנים והסבוכים ,בחיפוש אחר קאימנים, אם במסע לעבר הקהילות המקומיות ואם בטיולי לילה בדממה בשביל לקבל הצצה לעולמם של חיות העלתה, ומצד שני להתפנק במתחם אקולוגי אשר מציע הכל ברמה הגבוהה ביותר החל מארוחות גורמה, מתחם שחיה באמזונס, חדרים מפנקים עם נופים שלא מהעולם הזה וכל זה מבלי לפגוע בטבע.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם