נהר האמזונס טיול הרפתקאות לנוסע העצמאי בנהר האמזונס

היער הוא חוויה בלתי נשכחת להרפתקנים שביניכם

נהר האמזונס היוצא מרכס האנדים ונשפך אל האוקיינוס האטלנטי הוא הנהר הגדול בעולם והוא תופס שטח נרחב משטחה של ברזיל. ניתן לשוט על מימיו ולמצוא בו מגוון עצום של בעלי חיים – דגי פיראנה, תנינים, חרקים, עכבישים וצמחייה טרופית עבותה או לשלב טיול ביער האמזונס העצום המקיף את הנהר ועובר בשטחן של לא פחות מתשע מדינות. היער הוא חוויה בלתי נשכחת להרפתקנים שביניכם ומכיל בתוכו אוצר של כפרים קטנים ונידחים, בעלי חיים ושפע מסלולי טיול בדרגות קושי שונות.
האמזונס הוא עולם שאין כדוגמתו מבחינת עושרו, רבגוניותו, מוזרויותיו ונפלאותיו. בתוך יערות הגשם ומימי הנהר הענק, התפתחו במרוצת מיליוני שנים בעלי חיים שונים ומשונים שכל אחד ואחד מהם פיתח צורה מיוחדת ודרכי הסתגלות משלו להצליח לשרוד בתנאים הייחודיים של שמורת האמזונס.
רבים מן המטיילים יוצאים לשלושה עד שבעה לילות ללודג' (jungle lodge), כלומר בית הארחה קטן, בנוי חומרים טבעיים, השוכן בלב היער, או לפעמים צף בלב הנהר. חלק מבתי ההארחה האלו מציעים תנאים בסיסיים מאוד וחלקם פוזלים לכיוונו של הקהל העשיר ומציעים, בהתאם, אירוח ברמה גבוהה ומפנקת, אך בכל מקרה לא תמצאו כאן בריכת שחייה, מגרש טניס, או ג'קוזי פרטי, שכן הרעיון הוא להתמזג עם הטבע שמסביב ולגלות אותו… החבילות כוללות אירוח בלודג' כמו גם טיולי שייט באמזונס בסירות על היובלים הקטנים והליכה באזורים הסמוכים, צפייה בחיות וביקור בקהילות וכפרים של אינדיאנים מקומיים. חלק מהלודג'ים מציעים גם "טיולי הישרדות" הכוללים לינה בקמפינג של ממש, בלב הג'ונגל הטרופי ומעקב אחרי חיות שקשה, בדרך כלל, למצוא, כמו היגואר.
דרך נוספת ומומלצת לא פחות לגלות את הנהר האדיר וסביבותיו, היא להצטרף לאחד מטיולי השייט בנהר האמזונס היוצאים ממנאוס לשלושה, חמישה ואפילו שבעה ימים. ספינות הנהר הקטנות מאובזרות בכל הדרוש כדי לספק לנוסעיהן רמה סבירה של נוחות והן סוחבות איתן גם סירות קטנות, ערסלים ועוד ציודים שונים ומשונים, שנועדו לאפשר לכם לגלות את היובלים הקטנים והנסתרים שספינת הנהר אינה מסוגלת להיכנס אליהם. גם כאן כוללת החוויה איתור חיות, שחייה עם דולפיני נהר, שכשוך בפלגים קטנים וצוננים ועוד כהנה וכהנה חוויות.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם