טיול לנוסע העצמאי בקפריסין טיול חוויתי לקפריסין

מסע לקפריסין דרך מפגשים מרתקים עם תושבים מכניסי אורחים, בתים חמים, כפרים ציוריים, נופים מרהיבים ומאכלים פשוטים וטעימים.

ספא בסטייל
הגיעו לאי קפריסין והתמקמו בבית המלון המפואר והעילאי, Anassa. מצאו את החדר הציורי שלכם שמסויד בלבן ובו רצפת שיש ואריחי טרקוטה לצד נוף ים-תיכוני שטוף תכלת, וקחו את הזמן כדי להתרגל לקצב החיים הרגוע. הספא של Anassa יוכל לעזור לכם למצוא את זן החופשה הזה; התכוננו להתפנק בעיסוי מקצועי שישאיר את הראש ואת הגוף שלכם בהרמוניה מרגיעה.
לאחר הרגעות, לכו אל הנופים ואל חיות הבר של שמורת הטבע אקמס. צאו לטיול ג׳יפים וגלו יערות בר ואת מפרץ לארה, בו צבי ים ויבשה מקננים, הרגיעו עצמכם בקניון אבקס לצלילי ציפורים מקומיות מצייצות, וקשטו את עצמכם בפרחים יפהפיים ונדירים.

חיות בר, יין ואלת האהבה
למה שלא תרגישו את הרוח בשיערכם בסיור אופניים הכולל ביקור באמבטיות של אפרודיטה – הבריכות הטבעיות של קפריסין שבורכו על ידי אלת האהבה בעצמה? אלה מכם שמרגישים חשק להרפתקה, יכולים להגביה אל הגבעות ולרכוב מחוץ למסלול, לעבור דרך כפרים נידחים וסביבות טבעיות שיד האדם לא נגעה בהן.
אחרי לילה של מנוחה מושלמת ב-Annassa, התמלאו בתרבות קפריסאית בביקור במנזר Chrysorogiatissa הביזנטי מהמאה ה-12, ובפסיפסים המפורסמים בבית דיוניסוס. קרוב לשם נמצא היקב המופלא בכפר Panagia, אז תוודאו שאתם עוצרים שם לטעום את הענבים המקומיים של קפריסין. נוכל אפילו לארגן לכם יום של טעימות יין ב-Anassa. הסומליה של בית המלון יציג לכם סוגים שונים של יינות קפריסאים, ויספק לכם את המידע הטוב ביותר בנוגע לגידול יינות באי.

הר הטרודוס לנועזים
סיימו את הטיול שלכם בביקור בנופים שומטי הלסתות של הרי הטרודוס. בנסיעה דרך כפרים אותנטיים ומנזרים ביזנטיים ציוריים בסיור פרטי, תחצו עמקי נהרות מהממים, תשאבו נופי הרים עוצרי נשימה, ותצפו בכבשי מופלון פראיות נודדות בנוף הגלי הסובב את היער המלאכותי ב-Stavros tis Psokas. עם פאר, נופים וחיות בר מרהיבים כל כך, קפריסין תהיה באמת חוויה בלתי נשכחת.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם