הווארז טיולי טרקים לנוסע העצמאי בהווארז

ניתן לצאת לטרקים ברמות קושי שונות או ליהנות מטיפוס צוקים, סנפלינג ועוד...

בירת הטרקים של פרו ואולי של דרום אמריקה כולה היא העיר הווארז, הממוקמת בין רכס הקורדיירה בלנקה ורכס הקורדיירה וואי-וואש, על שמה קרוי טרק הוואי-וואש המפורסם, הנחשב לאחד היפים בעולם. העיר עצמה לא מודרנית במיוחד, אך היא מוקפת בנוף הררי מרשים ויש בה חן אותנטי ותושבים נינוחים שמלבושיהם ססגוניים במיוחד. מהווארז ניתן לצאת לטרקים ברמות קושי שונות או ליהנות מטיפוס צוקים, סנפלינג, טיפוס על קרח ועוד שלל אטרקציות.

אזור הואראז, קשפמפה וקראס

במרחק שבע שעות נסיעה מהבירה לימה, בין הרים מושלגים ומישורים ירוקים שוכנת הואראז, בין רכס הקורדיירה בלאנקה והקורדיירה נגרה של האנדים הפרואניים ועל גדות נהר סנטה. הואראז היא בירת הטרקים של פרו, וללא ספק מהאזורים המרשימים ביותר ביבשת כולה. אי אפשר לדבר על האזור מבלי להזכיר את טרק הוואי ווואש הנחשב לאחד משני הטרקים היפים ביותר בעולם.
מלבד טרקים שהפכו לשם דבר בעולם, אזור הואראז מציע גם ביקור בעיירות מקסימות, כמו קשפמפה וקראס, מהן ניתן לצאת לטרק הסנטה קרוס, למעיינות חמים, או ללייק פארון שבאזור, או יונגאי, ממנה ניתן לצאת לטרק לאגמי יאנגנוקו וללגונה שישים ותשע הממוקמים בדרך עוצרת נשימה בין הואסקראן, הגבוה שבהרי פרו והואנדוי, הסוגר את העמק מן הצד השני. מהעיירה מנקוס ניתן לצאת לטרק לפסגת הואסקרן, מקרואז לפונטה אולימפיקה המהממת ובכלל, כל טרק רגלי הופך למסע יפיפה בין עמקים נהרות ופסגות מושלגות. זהו ללא ספק אחד האזורים הטובים ביותר למיטיבי הלכת שביניכם.

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם