הוואנה דברים נפלאים בעיר בהוואנה

הוואנה היא עיר הבירה של קובה והעיר הגדולה ביותר בקריביים. היא עברה תחת ידיו של שלטון ספרדי בן כמעט 400 שנה והשפעה זו ניכרת בכל מקום – בארמונות, בכנסיות ובבניה הקולוניאלית המרשימה. מדובר בעיר שנדמה לעתים כי קפאה בזמן, מבודדת כמעט לגמבי מהשפעת המערב ומצליחה לשמר ערכים של פשטות, אותנטיות ושמחה. תוכלו לטייל בחלק ההיסטורי של העיר, ברחובות הציוריים ובכיכרות, לבקר בכיכר המהפכה או ברובע הסיני או פשוט לשוטט ברגל, לצלם ולספוג עשרות רגעים קטנים ובלתי נשכחים.

סופ"ש מוסיקלי בהוואנה

קובה היא שם נרדף למוזיקה, לריקודים ולתשוקה. לא בכדי מזוהים סגנונות רבים של מוסיקה עם קובה כמו הפנדאנגו, הפולק, הרומבה, הפאסו דובלה, הואלס, הג'אז והסלסה. מוסיקה בקובה היא הרבה יותר מאשר בידור. מוסיקה היא דרך חיים, היא זורמת בגוף ובנשמה ואותה אנחנו מזמינים אתכם לחוות. טיולי המוסיקה שלנו לקובה מתחקים אחר ההיסטוריה של המוסיקה הקובנית והתפתחותה עם השנים. ניקח אתכם עמוק ללב ליבה של הוואנה, לאזורים המתעוררים לחיים רק בלילה, למופעי קברט, לברים ללא הפסקה ולמועדוני לילה. בכל מה שקשור במוזיקה, התנסות היא הדרך היחידה ולכן גם תחוו סדנאות ושיעורי ריקוד עם מדריכים מקומיים, תוכלו ללמוד לנגן על כלי הקשה וליהנות מסיורים מודרכים פרטיים במוזיאון המחול והמוזיקה. בהוואנה המוזיקה לא מפסיקה לעולם.

טיול בעקבות ארנסט המינגווי

לא רבים יודעים זאת, אך ארנסט המינגווי בילה כ-7 שנים מחייו בקובה ואף קיבל את ההשראה לכתיבת ספרו "הזקן והים" מדייג מקומי, שהיה גם רב החובל הפרטי של הסופר על ספינתו "פילאר". קובה היא ללא ספק חלק מהוויית חייו של הסופר המפורסם, ולמטיילים במדינה מדובר בחוויה מעניינת במיוחד. בין אם אתם חובבי ספרות ובין אם לא, את פרק חייו של המינגווי בקובה כדאי לכם להכיר. תוכלו לבקר בבארים "אל פלורידיטה" ו"בודגיטה" שבהוואנה בהם הרבה המינגווי לבקר ושהפכו מוכרים בזכות אחד המשפטים המיוחסים לסופר "אני שותה מוחיטו בבודגיטה ודאקירי בפלורידיטה" ותגיעו למלון אמבוס מונדו שם עבד המינגווי על ספריו. תוכלו לבקר בכפר הדייגים קוחימר, שם הרבה הסופר לשוט בספינתו ושם כאמור קיבלת את ההשראה לכתיבת ספרו "הזקן והים" ותזכו לחוויה קצת אחרת של קובה, בניחוח בינלאומי.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם