אגם נקורו טיול לנוסע העצמאי לאגם נקורו

אלפי פלמנגו פוקדים את האגם ויוצרים מרבד וורוד על מימיו

אגם נקורו שוכן בתוך שמורה הסמוכה לעיר נקורו, בגובה של 1,757 מטרים מעל פני הים. בתוך השמורה קיימים שבילים נוחים לנסיעה והשטח כולו מכוסה יערות וצמחייה. תוכלו לנסוע בין העצים ולחזות מקרוב בעדרי הבאפלו, הקרנפים, האנטילופות ואלפי הציפורים והפלמנגו הפוקדים את האגם ויוצרים מרבד וורוד על מימיו. כחלק מהביקור באגם, ניתן לערוך תצפית על שטח השמורה ולבקר בעיירה נאניוקי שלמרגלות הר קניה.

אגם נקורו (Lake Nakuru)

אגם נאקורו הוא אחת משמורות הטבע היפות ביותר באפריקה. אגם סודה בעל מים רדודים, המשמש בית לשלל עופות מים ובעיקר ללהקות הפלמינגו המגיעות אל האגם בהמוניהן ויוצרות מעין מרבד שצבעיו בגווני הוורוד, כך שמי שרואה את האגם מרחוק משוכנע שמימיו ורודים. מסביב לאגם מצפה לכם חוויה מכל טוב החי והצומח של אפריקה – היפופוטמים, קרנפים, אנטילופות, אריות ונמרים. כולם מתקבצים באגם ובסביבותיו ומספקים שעות של הנאה ותצפיות מרתקות.

ספארי לילה בסוויטווטרס

חוויית ספארי לילה היא מיוחדת במינה ומאפשרת לכם לראות עולם שלם של בעלי חיים המחכים עד לרדת החשיכה על מנת להתחיל את יומם. תוכלו לעקוב חרש אחרי טורפים כמו צבועים, תנים ואריות המנצלים את הלילה ואת שנתם של אחרים על מנת לשחר לטרף, לפגוש חיות מים היוצאות בלילה מן האגם ומשוטטות באופן חופשי ואפילו לראות מקרוב אריות נמים בשלווה. מובטחת לכם חוויה יוצאת דופן והצצה מיוחדת אל חייהן הנסתרים מן העין של חיות הסוואנה.

עוד טיולים שיכולים לעניין

רוצים לדבר איתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם