אודות

מנקודת המבט שלנו, החיים מתמלאים משמעות מכל ביקור, כל חוויה וכל דרך חדשה אותה מגלים על הכדור המופלא שלנו. משיטוטינו הבלתי פוסקים בעולם למדנו, נדהמנו, התאהבנו, ונשאבנו אל תוך הקסם והמסתורין החבויים והגלויים בו. כטיילים נלהבים, אנו מאמינים שבכל טיול והיכרות עם עוד פיסת אדמה, משהו נוגע בנו, משהו משתנה. את התשוקה הזו, הניסיון והמקצועיות אנחנו מפנים אליכם, ומזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע של גילויים. בחוץ ובפנים.

לאן תרצו ללכת?
וכמה רחוק תרצו להגיע?

אנחנו ב- RedPineapple מעריכים אנשים שאינם הולכים עם הזרם. בדיוק כמוכם, גם אנחנו מחפשים את השביל הצדדי, את הפנים השונות, את החוויות הנסתרות. טיולי הבוטיק שלנו מתוכננים היטב, נתפרים בדיוק נחרץ להעדפות שלכם וכוללים חוויות שלא תוכלו להשיג במקום אחר. לתכנן עבורכם טיול אחר? זוהי משימת חיינו. תנו לנו להראות לכם, למה אנחנו מתכוונים.

מצד אחד. ומצד שני.

זוכרים את טיול התרמילאים ההוא? את הריגוש בכל בוקר של יום חדש, (אבל גם את המיטות אכולות העש)? המטרה שלנו, היא לאפשר לכם לחוש רגעים של אושר טהור, ראשוני וגולמי, מבלי להתפשר על רמת האירוח. להחזיר אתכם לאותם הימים של גילוי, דפיקות לב והתרגשות עוצרת נשימה, וללילות של עונג, נוחות ושלווה. מצד אחד, תרמילאים. מצד שני, אורחים חשובים. תנו לנו להראות, כיצד זה נעשה.

meet assaf

נעים מאוד- אסף כהן

את התשוקה להרפתקה ינקתי מגיל צעיר.

כיזמים צעירים, ההורים שלי טיילו בעולם ולקחו אותי איתם, תמיד במרדף אחרי חוויות אחרות, מקומות בלתי מוכרים, מקומיים שאף אחד לא פגש מעולם.

אל הטיול הגדול אחרי הצבא, כבר הגעתי מוכן.
חמוש בסקרנות, ידע וגם אומץ להפוך אבנים ולגלות מראות חדשים.

עליתי על מונית ושאלתי את הנהג, היכן הוא שותה אחרי העבודה.
הלכתי קילומטרים עד שהגעתי לכפרים, עליהם אף אחד לא שמע מעולם.
בקיצור? זרקתי את מדריכי הטיולים מבעד לחלון, והתחלתי לכתוב סיפורים משלי, על לוח הלב.

החוויות הללו, עיצבו את מי  שאני היום.

גם אחרי שנים של שוטטות, אני לא מצליח לשבוע מיופיו של העולם.
אני לא מצליח להפסיק להתרגש מטוב ליבם של אנשים, שפותחים בפני את הלב והדלת ונותנים לי לגלות כיצד זה מרגיש לחיות כמו מקומי.

את כל הסיפורים, המראות והצלילים שאספתי ועודני אוסף, אני מושיט לכם.

אני וצוות RedPineapple מזמינים אתכם לשלב בין חוויות נדירות לתנאי אירוח בתנאים הטובים ביותר, ולתפור טיול עצמאי, זוגי או משפחתי שילך איתכם כל החיים.

"יש אנשים שאוהבים לרקוד יש אנשים שאוהבים לאכול, מה שלי עושה את זה-בחיים ובלב-זה טיול טוב".

תשוקה בוערת​

אנו מקפידים לשמור על התרבות החלוצית שלנו. אנחנו חולמים על חוויות חדשות ויוצאות דופן ועל שירותים חדשניים באופן קבוע, על מנת להעצים את חיי הלקוחות שלנו

להנות מכל העולמות

אנחנו משלבים בשבילכם בין העולמות לאפשר לכם לחוש רגעים של אושר טהור, ראשוני וגולמי, מבלי להתפשר על רמת האירוח. מצד אחד, תהיו תרמילאים, מצד שני אורחים חשובים.

הכל אפשרי

לאן תרצו ללכת? וכמה רחוק תרצו להגיע? אנחנו ב- RedPineapple מעריכים אנשים שאינם הולכים עם הזרם. לתכנן עבורכם טיול אחר? -זוהי משימת חיינו. תנו לנו להראות לכם, למה אנחנו מתכוונים.

מכורים לריגושים

זוכרים את טיול התרמילאים ההוא? את הריגוש בכל בוקר של יום חדש, (אבל גם את המיטות אכולות העש)? להחזיר אתכם לאותם הימים של גילוי, דפיקות לב והתרגשות עוצרת נשימה, וללילות של עונג, נוחות ושלווה.

WHY CHOOSE US